Ontdek de kleurrijke wereld van plakkaatverf met onder andere het huismerk van De Banier – dé ideale verf voor creatieve kinderen en scholen. Onze verf is dekkend, makkelijk mengbaar en verkrijgbaar in een breed gamma levendige kleuren. Perfect voor schilderen op papier, karton en meer. Kwaliteit en gebruiksgemak tegen een zachte prijs – creatief plezier verzekerd!
Nee, het zijn twee verschillende soorten verf! Ze lijken op elkaar omdat je ze allebei met water kunt mengen, maar na het drogen doen ze iets heel anders:
Plakkaatverf droogt mat op. Knoei je op je kleren of wil je je tekening later veranderen? Geen stress: met een beetje water lost de verf gewoon weer op. Ideaal dus om mee te verven op papier en karton!
Acrylverf droogt op als een soort plastic laagje. Als het eenmaal droog is, is het watervast en krijg je het bijna niet meer weg. Superhandig als je stenen, hout of klei wilt schilderen die tegen een stootje moeten kunnen.
Blijf op de hoogte van nieuwigheden, inspiratie, promoties en meer!