artnr.
7101453
101 dingen die je moet doen voor je 12 bent
€ 10,00
incl. BTW
- Snelle levering
- Eenvoudig retourneren of gratis ruilen in onze winkels
- Profiteer van onze kortingen
Specificaties
Nettogewicht | 0.300000 |
---|---|
Rubriek | Boeken nederlandstalig |
Info
Diep vanbinnen weet iedereen dat pesten niet oké is. En toch gebeurt het. Op school, in de jeugdbeweging, op de bus, in de sportclub, … Pesters vind je overal, soms misschien zelfs in je eigen huis. Vaak volstaat één pester om de sfeer in jullie hele groep te verzieken. Hoog tijd dus om dat pestgedrag onder de loep te nemen en te bekijken hoe je ermee om kunt gaan.
Dit mooi vormgegeven boekje van 52 pagina’s zit vol coole opdrachten en leuke spelletjes om samen met je vrienden een vuist te maken tegen pesten.
Het boek werd gecreëerd door uitgeverij Lannoo, in samenwerking met Ketnet en het Vlaams Netwerk Kies Kleur tegen Pesten.
Zet vier stippen op je hand en zeg nee tegen pesten!
- Creatieve opdrachten rond gevoelens, nuttige tips over omgaan met pesten, en veel activiteiten en spelletjes
- om alleen of samen te doen
- op uitscheurbare kaarten
- Maak een persoonlijke vriendschapspuzzel
- Bak samen heerlijke STIP IT-cupcakes
- Zeg met een emoji hoe je je voelt
- Schrijf troostende woorden
- Stuur een coole postkaart
Anderen kochten ook